مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

پروفیل های U.PVC

دسته بندی مقالات

شهرک صنعتی صفادشت ، خیابان نهم غربی ، بعد از بلوار تیر ، پلاک 160

mrwindow.ir@gmail.com

02177428024

همه روزه از ساعت 9 تا 22

پروفیل های U.PVC
85
12 جولای 2022
mason

پنجره ها

همراه با اختراع و ساخت مسکن برای زندگی انسان ها برای تهویه هوا و مشاهده فضای خارج خانه ، پنجره هم اختراع شد. ساختار پنجره ها از همان قدیم تا به امروز بسیاز تغییر کردند. در پنجره های قدیمی از چوب به عنوان پروفیل استفاده می شد. البته برای نیاز های آن زمان بسیار خوب بود ولی با پیشرفت علم و افزایش جمعیت نیاز های انسان هم بزرگ تر شد . البته پروفیل های چوبی امروزه بسیار شیک و یه قولی لاکچری به حساب می آیند ولی یک سری مشکلات دارند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

از مشکلات اولین سری پروفیل ها (چوب) می توان به از بین رفتن انرژی و قابلیت اشتعال زایی آن اشاره کرد. همانگونه که بالا هم ذکر شد پروفیل ها با گذر زمان و علم آن زمان پیشرفت هایی داشتند. برای مثال پس از رسیدن به عمل استفاده از آهن ها انسان ها پروفیل های از فلزات ساختند که بسیاری از مشکلات پرفیل چوبی در آن رفع شده بود. بعد از چوب از پروفیل های آهنی استفاده می کردن البته این نوع پروفیل برای زندان ها و مکان های که برای افراد با ارزش بود استفاده می شد. دلیل آن هم این بود که آهن در برابر ضربه ، حرارت و … بسیار مقاوم است. در طول تاریخ پروفیل های با جنس مختلف تولید می شد.

UPVC

پروفیل های کامپوزیتی جدید ترین نمونه های پروفیل می باشند. پنجره های کامپوزیتی از ترکیب چند نوع متریال به دست می آید. UPVC یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین نوع پروفیل های کامپوزیتی به حساب می آید. در این نمونه بیشتر ایرادات و معایب پروفیل های قدیمی رفع شده. از ویژگی های این پروفیل میشه به وزن کم ، نصب آسان و … اشاره کرد. این پروفیل از شیشه های دوجداره هم پشتیبانی می کند و علاوه بر این عایق خوب صوتی نیز است.

تعمیر و سرویس پروفیل های UPVC

تعمیر و سرویس پروفیل های UPVC یکی دیگر از خدمات ما به شما عزیزان می باشد . برای مشاهده دیگر خدمات ما می توانید به صفحه خدمات مراجعه کنید. . تیم پشتیبانی مستر ویندو بی صبرانه منتظر تماس های شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *