مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

شرایط بازار و تولید

دسته بندی مقالات

شهرک صنعتی صفادشت ، خیابان نهم غربی ، بعد از بلوار تیر ، پلاک 160

mrwindow.ir@gmail.com

02177428024

همه روزه از ساعت 9 تا 22

شرایط بازار و تولید
66
11 جولای 2022
mason

شرایط بازار و تولید در ایران موجب شد که اکثر افراد صرفا به قیمت آخر پایین کالا اهمیت زیادی قائل بشوند . در کنار آن از کیفیت غافل می شوند و یا در دام افراد سودجود با تبلیغات دروغین گرفتار شوند . این مجموعه وظیفه خود می داند ضمن ارائه خدمات (تعمیرات) به هم میهنان . با بهره گیری از تخصص و دانش متخصصین خود مشاوره ی رایگان در اختیار عزیزانی که در مرحله تصمیم گیری در مورد مبحث پنجره و خرید هستند قرار بدهد تا بتوانیم قدمی در کاهش هزینه ها و بهبود کیفی تولید پنجره با معرفی بهترین برندهای این صنعت متناسب با بودجه ی شما ؛ برداشته باشیم . انواع یراق و پروفیل در کنار کار بی کیفیت برخی تولیدکنندگان باعث ایجاد شرکت های خدماتی و تعمیراتی در این صنعت می شوند.


حال خود برخی از این عزیزان با تبلیغات غیر واقعی و با تبلیغات گسترده سعی در معرفی کار به تکنسین های مربوطه و دریافت سهم هستند .
این شرکت وظیفه خود می داند اعلام دارد که تمامی خدمات این شرکت از طریق متخصصین شرکت انجام خواهد شد
و مدیران ما از مرحله ی اول تا آخر و تحویل نظارت لازم بر نحوه ی انجام کار خواهند داشت .

مجموعه مسترویندو

لازم به ذکر است این مجموعه به منظور نظارت دقیق بر نحوه ی عملکرد نیروهای متخصص خود نیاز به هماهنگی و ارتباط صریح با مشتریان خود دارد . که از ضایع شدن حق مشتری جلوگیری بعمل آ‌ورد . لذا فاکتور و رقم دقیق آن به همراه خدمات عرضه باید به اطلاع مدیران این مجموعه برسد . پرداخت مبالغی تحت هر عنوان خارج از اطلاع مدیران و به حساب های مجموعه باشد. . از طرف متخصص مسئولیتی را متوجه این مجموعه نخواهد داشت و مسئولیت ضرر و زیان متحمل شده بعهده ی خود مشتری می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *