مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

توری

نصب توری پلیسه و آلومینیوم ، توری یکی دیگر از بخش های مهم پنجره های دوجداره به حساب می آید. از مهم ترین ویژگی این دستگاه این است که از ورود حشرات به خانه جلوگیری می کند. و شما می توانید با خیال آسوده در فصل تابستان پنجره را باز کنید. از ویژگی این دستگاه می توان به عمر بالا ، نگهداری آسان ، تنوع بالا از نظر رنگ و اندازه ، مقاومت بالا در شرایط آب و هوایی مختلف ، قابلیت جدا و تمیز کردن و هنگامی که نیاز به نصب آن ندارید می توانید به راحتی جدا کنید.

مقاله سایت مستر ویندو نصب توری پلیسه و آلومینیوم

انواع توری

توری ها به طور کلی به با دو حالت تولید می شوند. (بر اساس باز شدن ، بر اساس جنس ) در ادامه به بررسی این دو می پردازیم.

توری ها بر اساس باز شدن

با در نظر گرفتن شرایط ، تقسیم بندی توری بر اساس باز شدن عبارت اند از : توری ثابت ، پلیسه ، آلومینیومی ، مگنت ، ریلی و لولای.

توری ثابت

در این نمونه توری چناچه باز یا بست شدن برای شما مهم نیست . پیشنهاد می شود از توری ثابت یا توری های چسبی استفاده کنید.این مدل قابل حرکت نیست و به صورت ثابت است. این مدل از نظر قیمتی نسبت به مدل های حرکتی آرزان تر است.

توری پلیسه

این مدل توری یکی از محبوب ترین توری ها به حساب می آید. این مدل شباهت زیادی به جمع آوری آکاردئون دارد به همین دلیل این توری را توری آکاردئون نیز می نامند. این نمونه استحکام بالاتری نسبت به بقیه توری ها دارد و خرابی این نمونه بسیار کم پیش می آید.

توری مگنت

در این مدل (توری مگنت) یا به عبارت دیگر توری آهنربایی با باز شدن این مدل وقتی به حالت اولیه خود نزدیک می شود آهنربا ها همدیگر را جذب می کنند و به سرعت توری بسته می شود. در این مدل نیز توری استحکام بالایی دارد و احتمال پاره شدن توری در این مدل نیز بسیار کم است.

توری ریلی

این مدل توری در بیشتر درب و پنجره مناسب می باشد در این توری مدل باز و بست شدن این به این شکل است که از راست به چپ و یا از چپ به راست ، توری ریلی بیشتر در قاب های آلومینیومی و UPVC نصب می شود.

توری لولای پنجره

در این توری به وسیله لولا باز و بست می شود به عبارت دیگر مانند پنجره که روی لولا می چرخد ، این توری هم مانند پنجره باز و بست می شود. مصرف این توری بیشتر مربوط به پنجره می باشد و برای درب پیشنهاد نمی شود. این توری بیشتر روی قاب های آلومینیومی و UPVC نصب می شود.

انواع توری بر اساس جنس

توری ها در جنس های مختلف تولید می شوند.که هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر ویژگی و استحکام متفاومت می باشند.از نمونه های که در منازل بیشتر استفاده می شود می توان به آلومینیوم، مفتول، الیاف پلی استر، نایلون و فایبرگلاس اشاره کرد. علاوه بر این نمونه های دیگری نیز وجود دارد که بیشتر در کارخانه ها استفاده می شود این مدل ها عبارت اند از:  فولاد یا ضد زنگ یا آبکاری شده .

توری آلومینوم

این جنس توری روی درب و پنجره نصب می شود توری آلومینومی بیشتر روی توری ثابت، ریلی و لولایی نصب می شوند . زیبایی این نوع توری نسبت به بقیه کمتر است و جلوی ورود نور را تا حدودی می گیرد.این مدل توری ضد زنگ و و بسیار سبک می باشد. همچنین این مدل توری ممکن است با گذر زمان تغییر رنگ دهد.

توری UPVC

در این مدل توری از فناوری های جدید و فایبرگلاس استفاده می شود. این مدل اکثرا روی پنجره های UPVC نصب می شود. این مدل توری از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند و همچنین کیفیت دید و تابش نور را کاهش نمی دهد. توری UPVC از استحکام و مقاومت بالایی دارد و در با گذشت زمان و آفتاب دچار پوسیدگی نمی شود. ویژگی های توری UPVC عبارت اند از ضد آتش سوزی، ضد زنگ زدن، نصب آسان، قابل شستشو بودن، پایداری و استحکام بالا. ، همچنین جنس توری مدل شامل توری ثابت، توری لولایی، توری پلیسه و توری مگنتیک است

توری گالوانیزه 

این مدل توری نسبت به خوردگی بسیار مقاوم می باشد و عمر زیادی دارد. این توری قابل شستشو می باشد و در برابر تغییر رنگ و زنگ زدگی بسیار مقاوم است.نصب این توری برای مکان های که تغییر دما صورت می گیرد پیشنهاد می شود این توری نسبت به تغییر رنگ مقاوم است.

توری فایبرگلاس 

این توری از نظر قیمت و کیفیت بسیار به صرفه است.توری فایبر گلاس مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و حرارت دارد.این توری دارای ثابت، ریلی و لولایی می باشد.

توری امنیتی 

توری امنیتی مقاومت بالایی نسبت به توری های معمولی دارد. از ویژگی های این توری می توان به قاب‌های محکم و ضد زنگ و از جنس فولاد یا آلومینیوم ضخیم اشاره کرد. این توری مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و آسیب رساندن به این توری بسیار سخت است.

ثبت سفارش

چنانچه قصد ثبت سفارش دارید می توانید از طریق این لینک به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید و با ارتباط با پشتیبانی سفارش خود را ثبت کنید.