مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

عایق بندی

از هدر رفتن انرژی و گرما در فصل سرما و از ورود صدا جلوگیری می کند. افراد با این عمل ، هزینه های اضافی خود را می کاهند و به آسایش خود می افزایند. جدید ترین روش آن ، درزگیری و استفاده از پنجره های دوجداره می باشد. شرکت های تولید کننده انواع درب و پنجره امروزه محصولاتی جهت درزگیری محصولات خود به بازار ارائه کردند که با استفاده از آن ها می توانید درب و پنجره را عایق کنید. از تأثیرات عایق بندی می توان به حفظ دمای اتاق (حفظ گرما در فصل زمستان و سرما در تابستان) و جلوگیری از ورود آلودگی اشاره کرد. همچنین عایق بندی مانع ورود آب و گرد و غبار به محیط می شود. در ادامه به بررسی درزگیری پنجره های دوجداره و ثبت سفارش می پردازیم.

عایق بندی و درزگیری پنجره های دوجداره

درزگیری پنجره های دوجداره

در پنجره های دوجداره معمولا از لاستیک هایی استفاده می شود که تأثیرات فراوانی در عایق بندی پنجره ها دارد. نقش اصلی این لاستیک ها جلوگیری از گذر انرژی از لا به لای پنجره می باشد . این لاستیک ها جنس های مختلفی دارند. در مقالات و صفحه خدمات به بررسی جنس های لاستیک درزگیر پنجره ها پرداختیم .

ثبت سفارش و پشتیبانی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات می توانید به صفحه خدمات ما مراجعه کنید چنان چه قصد ثبت سفارش دارید می توانید از طریق پشتیبانی سفارش خود را ثبت کنید.