مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

طراحی درب و پنجره UPVC

تیم مجرب مسترویندو با بیش از 15 سال تجربه در تعمیر و تولید کننده گان طراحی درب و پنجره UPVC می باشد. پنجره ها ، یکی از مهم ترین بخش های خانه به حساب می آید. همانگونه که دیزاین یا طراحی داخلی ساختمان مهم است. نورگیری برای ساختمان نیز بسیار مهم است. شاید شما هم تجربه زندگی یا ماندن در مکان های که نورگیری بدی دارند را تجربه کرده باشید. نورگیری بد موجب افسردگی و ناراحتی می شود.

در خرید پنجره همان شکل که به خرید لوازم خانگی اهمیت و وسواس به خرج می دهیم ، باید برای پنجره هم وسواس بیشتری به خرج دهیم. پنجره ها از بخش های مختلفی تشکیل می شوند. عبارت اند از : فریم پنجره، شیشه پنجره ، یراقالات.

منظور از فریم پجره قاب آن است. یعنی شیشه و یراقالات و … روی آن نصب می شوند. شیشه پنجر یکی از بخش های مهم پنجره می باشد می توان آن را در سایز و اندازه دلخوان تولید کرد. یراقالات نیز به نمونه های باز و بسته شدن پنجره که برای مثال باز بسته شدن کشویی ، کشیدنی ، … است.

پشتیبانی و ثبت سفارش

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نمونه های فریم پنجره، شیشه پنجره ، یراقالات. به مقاله های مسترویندو به مراجعه کنید. علاوه بر این شما می توانید با تماس با پشتیبانی می توانید پنجره مورد نظر خود را با سایز و اندازه دلخواه سفارش بدید. همچنین بعد از ثبت سفارش مخصول شما در دست تولید قرار می گیرد ، پس از تولید در سریع ترین زمان ممکن متخصص نصب پنجره به محل شما ارسال می شود. علاوه بر این سرویس پنجره برای مشتری هایی که پنجره هایشان را از مسترویندو خرید کردن به صورت رایگان می باشد و مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش استفاده کنند. پشتیبانی منتظر تماس های شماست.

جهت ثبت سفارش (تماس با ما) به این لینک مراجعه کنید.