مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

3697355

تیم مستر ویندو در راستای راحتی خیال مشتریان عزیزِ خود زمینه های مختلف ارسال قطعات یدکی خود رو را برای آنها فراهم کرده است. تا شما عزیزان بتوانید بهترین روش ارسال را با توجه به نیاز برای کالاهای خود انتخاب کرده و مطمئن مرسوله خودرا تحویل بگیرید.

شیوه های ارسال:

پست پیشتاز

ارسال با پست پیشتاز روشی قدیمی و بسیار مطمئن است که توسط شرکت پست ایران انجام می شود. در این روش سفارش شما ، در بازه زمانی 2 تا 4 روز با توجه به مسیر و حجم سفارش به دست شما میرسد و شما عزیزان میتوانید آنرا تحویل بگیرید.

باربری

این روش مخصوص سفارشات با حجم بالای 20 کیلوگرم است. با توجه به شیوه ارسال و خدمات شرکت باربری مرسوله شما بعد از تحویل بین 24 تا 48 ساعت بدست شما عزیزان میرسد.

ارسال با تیپاکس

تیپاکس یک شرکت حمل و نقل کالای خصوصی برای ارسال قطعات یدکی خودرو می باشد که با توجه به مقصد مورد نظر شما ، بین 2 تا 5 روز کاری زمان میبرد تا کالای سفارشی شما درب منزل به دست شما برسد.

پیک درون شهری

این روش سریعترین روش ارسال برای مشتریان داخل تهران است. هزینه ارسال با توجه به منطقه مقصد مورد نظر متغیر است. شما قبل از سفارش میتوانید از طریق پشتیبانی مستر ویندو با ما تماس بگیرید تا از تعرفه مورد نظر با خبر شوید.