مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

رگلاژ پنجره upvc

در برخی موارد رگلاژ پنجره ها بر اثر ضربه یا اصولی نبودن نصب آن دچار مشکل می شود. در صورت بروز چنین مشکلی باید رگلاژ مجددا انجام شود. رگلاژ نبودن پنجره به این معناست که باز و بست پنجره سخت و قطعات لنگه به فریم گیر می کند. اگر درب و پنجره های Upvc از حالت رگلاژ خارج شوند ، دیگر عایق خوبی برای صدا ، حفظ گرما ، گردو خاک و انرژی نیستند.

مقاله سایت مسترویندو : رگلاژ پنجره upvc و تنظیم تمامی قطعات آن

چه نقاطی از درب و پنجره های UPVC قابلیت رگلاژ شدن دارند؟!

  • پنجره یا لنگه باز شونده : در تمامی حالت های بازشو پس از گذشت زمان لنگه بازشو به صورت کامل کیپ یا بسته نمی شود و لازم به رگلاژ و رفع عیب مجدد می باشد.
  • لولای باز شو (پنجره) : لولا های تنظیمی را با آلن می توان تنظیم کرد ولی جهت عایق شدن بهتر به متخصص نیاز است که اول چک و بعد به درستی باز و بست شود.
  • شیشه های دوجداره : رگلاژ کردن شیشه های دوجداره در پنجره ها بسیار مهم است و حتما باید توسط متخصص انجام شود. عملا در این پنجره ها ، بازشو پنجره از طریق شیشه آن رگلاژ و تنظیم میشود لذا کیفیت ، ضخامت و اندازه شیشه در کیفیت رگلاژ و درست تنظیم کردن آن تاثیر گذار خواهد بود. متاسفانه در برخی موارد مشاهده میشود که نصاب فقط شیشه ها را در محل مورد نظر خود قرار میدهد و عملا اقدامی برای رگلاژ پنجره و شیشه انجام نمیدهد. این امر علاوه بر اتلاف انرژی باعث کاهش طول عمر یراق آلات میشود و بعد از گذشت چند ماه ، لنگه ها نیز به درستی باز و بست نمیشوند.
  • یراق آلات دوجداره : در برخی موارد یراق آلات پنجره ها با زاماک که برای کیپ شدن پنجره می باشد درگیر نمی شود. شما با تماس با این مجموعه میتوانید نسبت به تنظیم ، تعویض ( قطعه معیوب) و سرویس یراق آلات پنجره خود در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت اقدام نمایید. شایان ذکر است کلیه یراق آلات و سایر قطعات مصرفی این مجموعه از مرغوب ترین انواع موجود در بازار میباشد.

خدمات ما

تیم مجرب مسترویندو با بیش از 15 سال تجربه آماده خدمت به شما عزیزان می باشد و از ارائه خدمات به شما عزیزان افتخار می کنیم . شما می توانید از طریق این لینک دیگر خدمات ما را مشاهده کنید.