مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

دلایل تغییر جهت بازشو ها :

گاهی اتفاق می افتد که کاربر ، به خاطر دلایلی نظیر : دکوراسیون منزل خود ، محدودیت فضا در جهت فعلی بازشو پنجره ، بنا بر قوانین سازمان های نظارتی ، سلیقه کاربر و … تصمیم به تغییر جهت بازشو از چپ به راست یا از راست به چپ میگیرد. در چنین مواردی کافیست با این مجموعه تماس بگیرید تا همکاران ما ، در کوتاه ترین زمین در محل پروژه حاضر شوند و تغییر مورد نظر را با بالاترین کیفیت ممکن ( به صورت فابریکی) و منصفانه ترین قیمت انجام دهند.

تغییر چپ بازشو به راست بازشو و برعکس
خدمات مسترویندو

تصمیمات اشتباه در انتخاب نوع بازشو ، ابعاد پنجره و نقشه نامناسب

باز و بست پنجره ها به صورت کشویی ، لولایی و … می باشد و تعیین آن با نظر شما می باشد و گاهی اوقات با انتخاب نادرست موجب ایجاد مشکلات و خرابی در پنجره ها می شود. برای پیشگیری از مشکلات این بخش از پنجره ها می توانید از طرق فرم تماس با ما یا شماره های قید شده از مشاوره رایگان متخصصین تیم ما بهره مند شوید. به طور مثال : در برخی موارد ، شیر آب مانع باز و بست شدن لنگه پنجره آشپزخانه میشود. که در این مورد متخصصین ما با توانایی کوتاه کردن لنگه و اضافه کردن قسمت ثابت در زیر پنجره ، میتوانند نسبت به رفع این مشکل شما عزیزان را یاری نمایند.

پشتیبانی و ثبت سفارش

اگر قصد ثبت سفارش و یا به پشتیبانی نیاز دارید از طریق این لینک می توانید به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید . پشتیبانی مسترویندو به صورت 24 ساعته و بدون معطلی پاسخگوی شما عزیزان می باشد.