مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

فریم لس

یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین پروفیل ها فریم لس می باشد. فریم لس برای ساختمان های اداری بیشتر استفاده می شود. شیشه های این فریم لس ها از مدل رفلکس می باشد. استفاده از شیشه به عنوان نما، زیبایی خاصی به نما می بخشد علاوه بر آن امکان استفاده از حداکثر روشنایی روز و نور را دارد. استفاده از شیشه های دو و سه جداره برای این پنجره ها به دلیل عایق صدا و دما بسیار مناسب می باشد. در ادامه به بررسی و چگونگی تعویض لولا می پردازیم.

تعویض لولا پنجره فریم لس

لولا

لولا یکی از ادوات باز و بست پنجره می باشد. لولا در واقع نقش محرک لنگه روی فریم را دارد و به قولی یکی از بخش های حیاتی پنجره می باشد.با عدم رعایت موارد ذکر شده در کتاب راهنما ممکن است لولای درب و یا پنجره آسیب ببیند. تنظیم لولا ها با استفاده از یک آچار آلن مخصوص انجام میگیرد که موجب بالا و پایین رفتن آن می شود. تنظیمات درست لولا و رگلاژ موجب ایجاد توازن بین لنگه و فریم می شود. خرابی و شکست آن موجب رها شدن لنگه می شود که در ساختمان های بلند بسیار خطرناک است. این نکته را هم باید اضافه کرد که در پنجره های دوجداره هم خطرناک است زیرا شیشه های دوجداره در صورت شکسته شدن به سرعت خرد می شوند.

تعویض لولا

تعویض لولای پنجره ها یک کار فنی و حرفه ای می باشد که نیاز به متخصص دارد. یکی از خدمات ما به شما عزیزان تعویض لولا پنجره فریم لس می باشد. چنانچه قصد ثبت سفارش و یا استفاده از مشاوره رایگان مسترویندو را دارید می توانید به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما ، شما می توانید به صفحه اصلی و صفحه خدمات مراجعه فرمایید.