مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

درزگیری

درزگیری یکی از عمل های عایق سازی مهم برای پنجره می باشد. عمل درزگیری در ذخیره انرژی و حفظ دما (گرما در فصل زمستان و سرما در فصل تابستان) می باشد. در درزگیری، از نوعی لاستیک خاص استفاده می شود که با چسباندن به دور و اطراف درب و پنجره های دوجداره آن پنجره یا درب دوجداره درزگیری می شود. این لاستیک ها از جنس لاستیک های EPDM می باشد.

لاستیک های EPDM و EPDMPP

لاستیک های درزگیری مدل های مختلفی دارند که عبارت اند از لاستیک سیلیکونی ، PVC ، دوجداره ، . بهترین جنس لاستیک درزگیر EPDM می باشد. از لاستیک های EPDM در زمینه های مخلتلف صنعتی هم استفاده می شود و این مدل غیر قابل بازیافت می باشد. نمونه دیگر از این درزگیر ها TPV و TPE می باشد که بر پایه همان EPDM میباشند. البته مدل TPE و TPV قابلیت بازیافت دارند. در این مدل قابلیت تولید در رنگ های مختلف وجود دارد و عمر آن بیش از 10 سال می باشد. این نکته هم باید اضافه کرد که این مدل با نام EPDMPP هم شناخته می شود . EPDM – EPDMPP عایق های بسیار خوبی هستند و مقاومت بالایی در برابر نور خورشید دارند.

لاستیک های سیلیکونی

نمونه ای دیگر از لاستیک های درزگیری ، لاستیک های سیلیکونی یا پلی سیلوکسان میباشند که قابلیت انعطاف پذیری دارند. این مدل از ترکیب پلیمر و مواد آلی به دست می آید. مصرف این لاستیک ها بسیار گسترده می باشد و در عایق بندی فضا ها و صنایع استفاده می شود. از خواص این مدل می توان به عایق بندی در برابر حرارت ، صدا و مقاومت بالا در برابر اسید و روغن اشاره کرد. این مدل از لحاظ مقاومت و ماندگاری از لاستیک های EPDM بهتر هستند.

لاستیک های PVC

برای درزگیری از این مدل کمتر از دو مدل قبل استفاده می شود. دلیل کم مصرف بودن این لاستیک هم مقاومت و ضعیف بودن بافت آن می باشد. این لاستیک ها خیلی زود ترک می خورند و از حالت عایق بندی خارج می شوند. عمر مفید لاستیک های pvc یک الی دو سال می باشد.

تعویض لاستیک درزگیر درب و پنجره

یکی دیگر از خدمات ما به شما عزیزان تعویض لاستیک درزگیر درب و پنجره می باشد. این عمل بسیار مهم می باشد همانگونه که در بالا هم ذکر شده این عمل موجب حفظ دما و انرژی می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می توانید به صفحه پشتیبانی ما مراجعه کنید. پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته و بدون معطلی پاسخگوی شما میباشد.