مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

تعویض قطعات درب و پنجره

تعویض قطعات درب و پنجره، همانگونه که قبلا هم ذکر شده ، پنجره ها از بخش های مختلفی تشکیل می شود. بخش های اصلی هر پنجره 3 بخش می باشد. این بخش ها عبارت اند از فریم پنجره ، شیشه پنجره و یراق آلات آن هستند.

تعویض قطعات در و پنجره

فریم پنجره

همانگونه که در بالا ذکر شد، یکی از بخش های اصلی پنجره ، فریم آن است. فریم ها در جنس و ظاهر مختلف تولید می شوند. فریم ها مدل های مختلفی دارند که از نظر استحکام و ویژگی آن با نسخه های دیگر متقاوت است. از نمونه های فریم می توان به چوبی ، آلومینیومی ، آهنی و نمونه های کامپوزیتی (U.PVC، ، پنجره آلوود) اشاره کرد. در نمونه های جدید ، مشکلات نسخه قبلی بررسی و در نمونه های جدید مشکلات نسخه قبلی رفع شده است.

شیشه پنجره

شیشه پنجره در کل وظیفه ورود و خروج نور ، جلوگیری از خارج شدن انرژی و … می باشد. شما می توانید با انتخاب نمونه مورد نظر خود و مراجعه پشتیبانی ، تیم مجرب مسترویندو در اسرع وقت آن را در اندازه فریم شما تولید می کند و افراد متخصص را در اسرع وقت برای نصب آن به ساختمان شما اعزام می شوند.

یراق آلات

به طور کلی منظور از یراق آلات از نمونه باز و بست کردن پنجره می باشد. که با دستور شما یراق آلات (باز و بست) پنجره شما به صورت های کشویی ، دو طرفه ، کلنگی و یا محوری نصب می شود.

در نمونه های جدید (U.PVC) پنجره بیشتر بخش های آن نظیر پروفیل ، شیشه ، یراق آلات آن قاب تعویض می باشند. سری های U.PVC به دلیل قابل تعویض بودن و کیفیت بالای آن ها میان مردم بسیار محبوب است. شرکت مسترویندو با بیشتر از 15 سال تجربه در تعمیر و تولید انواع پنجره آماده ارائه خدمان به شما عزیزان می باشد.

ثبت سفارش

چنان چه قصد ثبت سفارش یا پرسش سوالات خود را دارید می توانید از طریق این لینک به صفحه تماس با ما مراجعه کنید . پشتیبانی ما منتظر تماس های شماست.