مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

تعویض درب و پنجره ، درب و پنجره اگر به صورت سالم استفاده شود می توان تا زمان زیادی از آن استفاده کرد. علاوه بر این اگر سرویس آن ها به صورت دقیق و بدون جا انداختن انجام شود می توان سلامت پنجره و درب خود را تضمین کنید. شرکت مسترویندو دارای بیش از 15 سال تجربه در تولید و تعمیر انواع درب و پنجره ، ارائه دهنده خدمات به شما عزیزان می باشد. ارائه خدمات به اینگونه می باشد که اسرع وقت و تمامی ایام هفته حتی در روز های تعطیل با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

تعمیرات پنجره

تعمیرات پنجره از مهم ترین امر ساختمانی به حساب می آید. چون با خراب بودن پنجره نگه داشتن انرژی و حفظ دمای اتاق مختل می شود. پنجره ها به خصوص مدل های جدید باید به دست افراد متخصص تعمیر و سرویس شوند. همانطور که در بالا مطرح شد با استفاده سالم می توان از یک پنجره به مدت طولانی استفاده کرد . ولی خارج از این مسئله به چگونگی نصب آن نیز بستگی دارد.

در نمونه های جدید پنجره همه بخش ها که عبارت اند از یراق الات ، دستگیره و لولا و اسپانولیت قابل تعویض می باشد. به همین دلیل شما می توانید با خیال آسوده از پنجره استفاده کنید. قابل تعویض بود U.PVC باعث شده که بیشتر مرد از این نمونه استفاده کنند. علاوه بر قابل تعویض بود قطعات ، این مدل در نگه داشتن انرژی و نورگیر بودن بسیار خوب عمل می کند.

در صورت نیاز به سرویس یا خراب شدن پنجره خود و یا خراب شدن قطعات ذکر شده شما می توانید با مراجعه به پشتیبانی و بیان مشکلات خود از مشاوره رایگان استفاده کنید. علاوه بر این برای مشتریانی که پنجره و یا درب خود را از سایت مسترویندو تهیه کردند . شامل تخفیف ویژه می شوند. پشتیبانی سایت مسترویندو منتظر تماس های شماست 🙂