مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

پنجره های ترمال بریک

در این مدل پنجره ها به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته نسبت به دیگر پروفیل ها بیشتر عایق است . برای تولید این مدل پروفیل از اکسترژون های پلی آمید تقویت شده استفاده می شود. از آن در پنجره های دوجداره با فاصله های لبه گرم به عنوان موانع به کار می برند. این پروفیل از نظر ساختاری به اینگونه می باشد که مانع ورود صدای زیاد و از دست رفتن انرژی می شود.

تعمیرات پنجره های ترمال بریک ، کرتین وال و فریم لس

کرتین وال

پنجره های کرتین وال یکی از پیشرفته ترین و زیبا ترین پنجره ها می باشد. این نوع پنجره بیشتر در نمای ساختمانی استفاده می شود. این پنجره ها در صورت نصب درست ، وزن فاصله‌ای سخت و سنگین و دیگری به عنوان حائلی سبک و قابل انعطاف شناخته می‌شود

تعمیرات پنجره های ترمال بریک ، کرتین وال و فریم لس

فریم لس

در این مدل پنجره شیشه به عنوان نمای لاینفک ساختمان ها به حساب می آید. از مزایای این پنجره می توان به زیبایی ، استفاده از بیشتر روشنایی روز اشاره کرد. شیشه پیشنهادی برای این پنجره ها 2 و 3 جداره می باشد چون عایق صوتی و انرژی خوبی است.

تعمیرات پنجره های ترمال بریک ، کرتین وال و فریم لس
خدمات ما

خدمات ما و ثبت سفارش

یکی دیگر از خدمات ما به شما عزیزان تعمیرات پنجره های ترمال بریک ، کرتین وال و فریم لس و … می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید . پشتیبانی تیم ما 24 ساعته و بدون معطلی پاسخگوی تمامی تماس های شما می باشد.