مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

تعمیر یراق آلات

تعمیرات باز و بست پنجره دوجداره upvc در پنجره های UPVC وقتی یراق آلات آن های خراب یا دچار مشکل می شود ، کل عملکرد پنجره دچار مشکل می شود. برای مثال امکان باز و بست کرد دستگیره ها غیر فعال می شود و اسپانولیت ها توانایی قفل کرد پنجره را ندارند. تعمیر ایرادات پنجره بسیار مهم است و باید هرچه سریع تر تعمیر شود. UPVC وقتی یراق آلات آن های خراب یا دچار مشکل می شود ، کل عملکرد پنجره دچار مشکل می شود. برای مثال امکان باز و بست کرد دستگیره ها غیر فعال می شود و اسپانولیت ها توانایی قفل کرد پنجره را ندارند. تعمیر ایرادات پنجره بسیار مهم است و باید هرچه سریع تر تعمیر شود.

گیر باز و بست

گیر بودن باز و بست در برخی موارد ممکن است موجب شکستن پروفیل و شیشه شود. در صورت خرابی باز و بست پنجره ها به حالت ناپایدار در می آیند و کارایی آن ها با گذر زمان کاهش می یابد. حتی در بعضی موارد این خرابی باید پروفیل به صورت کامل تعویض شود. نیروی لازم برای باز و بست کرد پنجره کمتر از 10 نیوتن به متر می باشد و رعایت نکردن آن موجب خرابی باز و بست پنجره می شود. شما با هزینه کمتر و روغن کاری و رعایت دوره ها از بروز مشکلات جلوگیری می کنید.

خدمات و پشتیبانی

یکی دیگر از خدمات ما به شما عزیزان تعمیرات باز و بست پنجره دوجداره upvc می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته و بدون معطلی پاسخگوی تماس های شما می باشد.