مستر ویندو

تولید انواع پنجره آلومینیوم و upvc (تعمیرات تخصصی)

 

تلفن ثایت

02177428024

آدرس دفتر ما

خیابان دماوند ، خیابان ابوریحان ، پلاک 44

انزو ، یکی از مدرن ترین و پر طرفدار ترین پروفیل میان مصرف کنندگان است. طراحی و تولید و جمع آوری مواد اولیه این پروفیل توسط شرکت اورتا انجام می شود. این پروفیل تازه وارد بازار شد و توانست سهم بسزایی از صنعت پنجره را به خود اختصاص دهد. این پروفیل در واقع از نمونه های با کیفیت شرکت اورتا می باشد. شرکت اورتا در واقع کار خود را در سال 1381 ، تحت لیسانس آلمان و استاندارد های جهانی و همچنین تحت نظر بازرسان و کارشناس فنی شرکت وین تک تولید می کند. پس از حمایت و استقبال مردم از محصولات این شرکت ، پیشرفت زیادی برای این شرکت همراه داشت و این عمل موجب افزایش کیفیت محصولات این شرکت شد. پروفیل های انزو انقدر از نظر کیفیت و طول عمر تفاوتی با پروفیل های وین تک ندارد.

پروفیل های انزو

شرکت انزو

شرکت انزو در سال 1385 در کشور تأسیس شد . دلیل تأسیس این شرکت این بود که از واردات جنس اروپایی و خارج شدن ارز و سرمایه ملی از کشور جلوگیری شود. این شرکت پس از فروش اولین تولیدات خود و فروش آنها مورد استقبال قوی مردم قرار گرفت. امروز تولیدات این شرکت یکی از رقبای اصلی جنس های خارجی و داخلی می باشد و همچنین به دلیل داشتن استاندارد های جهانی به کشور های دیگر نیز صادر می شود.

سوالات و ثبت سفارش

چنان چه قصد پرسیدن سوال خود و یا قصد سفارش دارید می توانید از طریق این لینک وارد صفحه تماس با ما شوید.پشتیبانی مستر ویندو منتظر تماس شماست. 🙂